Poufno舵 i Bezpiecze駍two Transakcji

Informacje Ulubione
Powiedz nam o tym
Co Zbieramy informacje, które dają nam albo my odwiedzić. Informacja ta może obejmować, ale nie są ograniczone do, nazwisko, zdjęcie, datę urodzenia, adres e-mail i fizycznej, numer telefonu, płeć, informacje kontaktowe, a także wykaz społecznej informacji medialnej, lokalizacji (GPS) dat, wydarzeń i informacje o wydajności i gdy jest to konieczne, informacje o karcie kredytowej. Zbieramy od was możemy automatycznie zbierać informacje na temat interakcji, a korzystanie z naszych produktów i usług. Możemy zbierać informacje, w tym, lecz nie ograniczając się do numerów telefonicznych, identyfikator urządzenia, informacje o sprzęcie, adres IP, typ i język przeglądarki, informacje Cookie, rodzaju systemu, ponieważ umożliwia dostęp do określonych funkcji oprogramowania, czasy dostępu, odnosząc się do to adres sieci, informacje o zakupie i interakcję z nami i tak dalej. Mamy współdziałać z osobami trzecimi, aby zapewnić Państwu to, co możemy pozyskać transakcje gromadzenia informacji i komunikacji. Może to obejmować, ale nie są ograniczone do przechowywania informacji, direct mail, katalogi, wydarzeń, produktów i aplikacji, lub innych oddziaływań Nike. Możemy użyć tych danych publicznie dostępnych informacji oraz informacji przez stronę trzecią i danych. Zbieramy również informacje na temat informacji darem odbiorcami dawcy. prywatność dzieci, nie zbieramy informacji osobistych lub zaprosić 13-letnich dzieci.

Informacje do użytku
Możemy korzystać z informacji, które należy wykonać następujące czynności:

wolno
Zwiększona personalizacja i dostosowanie doświadczenie i wymiana NIKE NIKE Cechy użytkowe, takie jak bieganie szlaków, rejestracji odmian, sortowania i innych działań

Operacja, lepszą analizę

Zarząd, w celu zapewnienia, poprawy i utrzymania produktów i usług, w tym analizy zachowań użytkowników i trendów

Twoje dane i inne zarządzanie informacją. Komunikat o zakupie, informacje o koncie lub obsługi klienta

z wami Oraz zapewnienie marketingu i promocji

Komunikować się z wami na temat naszych produktów, usług i wydarzeń oraz innych celów promocyjnych Podawać konkursy, promocjach, wydarzeniach, badania, lub inne cechy marketing Próbka jest dla Ciebie ważne.

Information Exchange
Otwarty
dzielenie Podziel
wadę Po dołączeniu lub korzystania z określonych usług, zgadzasz się publicznie udostępnić znaczną ilość informacji, która może zawierać nazwę użytkownika, położenie miasta oraz zdjęcie profilowe.

Ochrona informacji
Środki Bezpieczeństwo
Używamy różnych środków bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie i narzędzia uwierzytelniania, aby chronić swoje dane. Używamy bezpiecznego serwera podczas składania zamówienia. Wszystkie dane karty kredytowej podać zostaną przeniesione i wykorzystywać technologię Secure Sockets Layer (SSL), a następnie szyfrowane w naszej bazie danych.

Narzędzia Kolekcja
Informacje zbieramy
Automatyczne nabycia naszych produktów i usług, lub poprzez informacje przechowywane w przeglądarce lub urządzeniu. Stosujemy różne metody zbierania tych informacji, włączając, lecz nie ograniczając się do, ciasteczek i znaczników pikselowych / web beacons ( "Narzędzia").

Opcje
Zmodyfikować lub usunąć swoje dane
Możesz edytować lub usunąć swoje konto w niektórych usług w swoim profilu. Wcześniej wydał informacja może wciąż być widoczny publicznie. Informacje i treści mogą być przechowywane w naszych plików kopii zapasowych i archiwalnych.

Powrót
Copyright @2019 www.demotywejtor.pl. Powered by  . CHŁOPIEC Obuwie . DZIEWCZYNKA Obuwie . ONA Obuwie . ON Obuwie